W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

O nas

Przychodnia Zdrowa Kobieta to Centrum Medyczne dla Kobiet działające od 1997 r. Zaczynaliśmy od poradni Ginekologicznej, teraz dzięki ciężkiej pracy, zyskanemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze prowadzimy jedną z większych placówek we Wrocławiu.

Pomysł powstania placówki zrodził się w lipcu 1997 roku a już w grudniu tego samego roku Przychodnia zaczęła działać na pełnych obrotach. Tak szybkie wdrożenie projektu miało szanse powodzenia tylko i wyłącznie w wyniku niezwykłej pasji i zaangażowania właścicielki – pomysłodawczyni.

Podejmując inicjatywę uruchomienia placówki, podstawowym celem było stworzenie Przychodni, która zapewni kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet, matek i ich dzieci, gdzie będą udzielane porady zarówno z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii, ale też psychologii (związane z przygotowaniem do macierzyństwa i ojcostwa) jak i szkoły rodzenia oraz rehabilitacji niemowląt. Bardzo istotnym wyzwaniem było również położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia kobiet w tym profilaktykę, która jest kluczowa w zachowaniu dobrego zdrowia w każdym wieku kobiety.

Tak powstało Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta. Miejsce przyjazne, bezpieczne, emanujące wrażliwością i niezwykłą energią.

Całość uzupełnia profesjonalne zaplecze medyczne, zarówno techniczne jak i przede wszystkim ludzkie. Dzięki temu Przychodnia od lat znajduje uznanie wśród swoich pacjentów.

  •        
  •        
  •