Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik/Kierowniczka Placówki Medycznej
Warunki zatrudnienia:
✅umowa o pracę na pełny etat
✅konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
✅motywujący system premiowy
Zakres obowiązków:
✅zarządzanie przychodnią
✅zapewnienie ciągłości świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie
✅realizację celów budżetowych opartych na strategii
✅pozyskiwanie kadry medycznej
Wymagania:
✅doświadczenia w zarządzaniu na rynku ochrony zdrowia
✅dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej
✅silnej orientacji na pracę zespołową opartą na szacunku i poszukiwaniu dobrych rozwiązań
✅umiejętności budowania trwałych i etycznych relacji biznesowych
✅wysoko rozwiniętych kompetencji lidera/ki
Kandydatów/kandydatki prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres kalotajulia@gmail.com ? lub kontakt telefoniczny ? 604078188

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz i umów się na wizytę

CENTRUM MEDYCZNE ZDROWA KOBIETA

ul. Kamiennogórska 10
54-034 Wrocław

NIP 894 20 10 089