Zastanawiasz się jak zostać naszym Pacjentem – nic prostszego!

Lekarz rodzinny – POZ
Warunkiem świadczenia usług w ramach POZ jest wypełnienie deklaracji wymaganej przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz posiadanie ważnego powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Formularz deklaracji można pobrań z naszej strony internetowej lub otrzymać w rejestracji.

Poradnie specjalistyczne – NFZ
Warunkiem świadczenia usług w ramach POZ jest wypełnienie deklaracji wymaganej przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz posiadanie ważnego powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. W przypadku części poradni specjalistycznych, wymagane jest skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

O możliwym terminie przyjęć, w ramach NFZ zdecyduje aktualny czas oczekiwania w kolejce Pacjentów oczekujących. Czas oczekiwania w kolejce oczekujących jest niezależny od Centrum Medycznego Zdrowa Kobieta i ustalany jest na podstawie ilości Pacjentów zainteresowanych bezpłatną usługą i wysokością kontraktu, jaki posiadamy z NFZ.
Możesz ominąć kolejkę, jeśli skorzystać z konsultacji płatnych, na które nie jest wymagane skierowanie.

Rehabilitacja – NFZ
Warunkiem świadczenia usług w ramach POZ jest wypełnienie deklaracji wymaganej przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz posiadanie ważnego powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Warunkiem uzyskania bezpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych, jest posiadanie skierowania na zabiegi rehabilitacyjne, wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Czas oczekiwania w kolejce oczekujących jest niezależny od nas, ustalany jest na podstawie ilości Pacjentów zainteresowanych bezpłatną usługą i wysokością kontraktu, jaki posiadamy z NFZ.
Możesz ominąć kolejkę, jeśli skorzystać z płatnych zabiegów rehabilitacyjnych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz i umów się na wizytę

CENTRUM MEDYCZNE ZDROWA KOBIETA

ul. Kamiennogórska 10
54-034 Wrocław

NIP 894 20 10 089